Lojistik

Yılmaz Kimya lojistik departmanı olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında kurulu toplam 15000 m2 kapalı depolama alanlarıyla hizmet vermekteyiz. Yetişmiş yirmi lojistik personeli, ileri teknolojiyle donatılmış depolarımızda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Şehir içi kendi araçlarımızla, şehir dışı anlaşmalı kargo firmalarıyla müşterilerimizin siparişlerinin en hızlı, güvenli ve temiz şekilde tedariğini sağlamaktayız.

 

Depolarımızda ERP olarak Microsoft Dynamics 365 kullanmaktayız.

 

Depolarda ortamın uygun koşullarda olması için özel olarak hazırlanmış havalandırmalarımız vardır. Isı ve nem ölçümleri için depoların belirli yerlerinde sıcaklık ve nem ölçerlerimiz mevcuttur. Isı ve nem referans aralığı dışına çıktığında ilgili personellere e-posta ve sms yoluyla bilgiler aktarılmaktadır.

Ölçme ve tartma ekipmanları belirlenmiş aralıklarla veya kullanımdan önce uluslararası veya ulusal ölçüm standartlarıyla izlenebilirliği sağlayan standartlarda kalibre edilmiştir.

 

Kuruluşumuz bünyesinde ürünün şartlara uygunluğunu sağlamak üzere satın alınan malzemelerin depoya alınması depolanması ve müşteriye sevkiyatını sağlamak amacıyla dokümanlar hazırlanmış olup ilgili kayıtları tutulmaktadır.

 

Müşteriye teslimat sonrasında ortaya çıkabilecek sorunlar için araştırma yöntemleri ve rapor verme faaliyetleri yapılmaktadır.

 

Depolarımız içerisindeki her türlü yükleme, istifleme, kaldırma makine ve ekipmanları ile yangın söndürme, elektrik, jeneratör, paratoner bakımları periyodik olarak yapılmakta ve sonuçlar bağımsız akredite firmalar tarafından raporlanmaktadır.

 

Ayrıca 2023 yılı içerisinde hizmete alınmak üzere C tipi antrepomuzun fiziki yapısı tamamlanmıştır.

1
2
3
yilmaz-kimya
yilmaz-kimya
yilmaz-kimya
yilmaz-kimya

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim Formu

© Yılmaz Kimya 2023 Tüm hakları saklıdır.